AKCE VÝPRODEJ NOVINKY MAPA DOVOZU

V sobotu 8. 10. a v pondělí 10. 10. máme ZAVŘENO

Zákaznická zóna

Proč nakupovat u nás

 

Pohodlný nákup

Snažíme se Vám šetřit čas a peníze. Nákup Vám doručíme až ke dveřím vždy s úsměvem na Vámi zvolenou adresu a čas (veškeré informace ohledně dopravy a platby najdete zde). Svůj volný čas už nemusíte trávit běháním po supermarketech, ale přesně tak, jak to máte nejraději.

 

Záruka čerstvosti

Velkou část zboží dovážíme od dodavatelů až v den dovozu k Vám, díky tomu jsme schopni zaručit, že potraviny jako čerstvé ryby a pečivo od nás obdržíte skoro jak od samotného výrobce.
Ovoce a zeleninu pečlivě vybíráme tak, jak bychom je vybírali pro sebe domů. Můžete si být tedy jistí, že od nás dostanete vždy ty nejlepší kusy.

 

Garance spokojenosti

V případě, že některé z našich tvrzení nedodržíme, máte plné právo kteroukoliv položku při předání nákupu odmítnout, načež Vám budou za tuto položku vráceny peníze. Prosíme ale, abyste si nákup vždy při přebírání pečlivě zkontrolovali, protože na pozdější reklamace čerstvých surovin nemůžeme ve většině případů brát zřetel.
Ovšem pokud byste i později přišli na nějaký nedostatek, tak nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 735 085 999, kde se s Vámi pokusíme daný problém vyřešit, protože chceme, abyste po nákupu u nás byli vždy spokojení.

 

Disponujeme vlastními rozvážecími automobily

Díky tomu Vám nákup doručíme pečlivě roztříděn s dodržením všech hygienických požadavků. Naše automobily jsou zároveň vybaveny samostatnou chladící jednotkou, což v kombinaci s termoboxy zaručuje, že chlazené a mražené potraviny Vám doručíme v požadované teplotě bez přerušení chladícího řetězce.

 

Jistota kvality

Své nákupy u nás platíte našemu kurýrovi až při převzetí nákupu a to platební kartou anebo klasicky hotovostí. Nemusíte se tedy bát, že za něco zaplatíte předem, aniž byste mohli zhodnotit kvalitu objednaného zboží.

 

Hlídáme ceny

Snažíme se, aby naše ceny byly minimálně stejné jako v obchodech ve Vašem okolí. Zároveň každý týden zlevňujeme desítky nových výrobků tak, abyste u nás nakoupili vždy výhodně.